Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Networking: Bana Hikaye Anlatma

Atölye

18+

Türkçe

Networking

ETKİNLİK DETAYLARI

Çevrende sayısız yaşam öyküsüne tanık oluyorsun, duyuyorsun ve okuyorsun. Bu öyküler senin için ne kadar başarılıysa, çekiciyse ve içinde cesaret barındırıyorsa; gözündeki görüntüleri de bir o kadar büyük ve parlak oluyor. Görüntüler büyüdükçe, ulaşılması daha zor izlenimi verdiği için cesaret kırıcı olmaya başlıyor.

İşte tam da bu sebeple, 26 Haziran Çarşamba günü saatler 19.30’u gösterdiğinde biraraya geliyoruz, çünkü biz istedik ki; başarı hikayelerinin arka yüzünde yaşananlar, verilen ödünler, alınan kararlar görünür olsun ve yine biz istedik ki; bu hikayeler cesaret kırmasın, aksine sana ilham olsun.

Kim bilir, konuşmacıların hikayelerini dinlerken alacağın bir ilham, hayatında vereceğin bir kararların yönünü değiştirmene vesile olur, seni hayal ettiğin yerlere taşıyacak yolda ilk adımı atman için sana güç olur ve belki de bir gün bu sahnede senin hikayeni dinleriz…

Konuşmacılar & Temaları:

Eray Pesek ‘Sevince başarırsın’
Mehlika Karadeniz Bilgin ‘Kader çabaya aşıktır’
Baturay Özdemir ‘Her arz talebini yaratmaz’
Eray Ahmet Erol ‘Kaybetmek güzeldir’

*İptal edilen etkinlikler haricinde bilet iptali en geç etkinlik saatine 48 saat kala yapılabilir. Etkinliğe 48 saatten az süre kalmışsa iptal/iade yapılamamaktadır. 

Haziran 26 2019

Detaylar

Tarih: 26 Haziran 2019
Saat: 19:30-21:30
Biletler: 40 ₺
Etkinlik Kategorisi:

Mekan

L’avare Sahne

Çankaya Mah. Üsküp Caddesi 16/1
Ankara, Türkiye

Telefon:

03124272242

Organizatör

Dış Yapım

Biletler

Tickets are not available as this etkinlik has passed.