Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Networking: Bana Hikaye Anlatma

Atölye

18+

Türkçe

Networking

ETKİNLİK DETAYLARI

Çevrende sayısız yaşam öyküsüne tanık oluyorsun, duyuyorsun ve okuyorsun. Bu öyküler senin için ne kadar başarılıysa, çekiciyse ve içinde cesaret barındırıyorsa; gözündeki görüntüleri de bir o kadar büyük ve parlak oluyor. Görüntüler büyüdükçe, ulaşılması daha zor izlenimi verdiği için cesaret kırıcı olmaya başlıyor.

İşte tam da bu sebeple, 17 Temmuz Çarşamba günü saatler 19.30’u gösterdiğinde biraraya geliyoruz, çünkü biz istedik ki; başarı hikayelerinin arka yüzünde yaşananlar, verilen ödünler, alınan kararlar görünür olsun ve yine biz istedik ki; bu hikayeler cesaret kırmasın, aksine sana ilham olsun.

Kim bilir, konuşmacıların hikayelerini dinlerken alacağın bir ilham, hayatında vereceğin bir kararların yönünü değiştirmene vesile olur, seni hayal ettiğin yerlere taşıyacak yolda ilk adımı atman için sana güç olur ve belki de bir gün bu sahnede senin hikayeni dinleriz…

Konuşmacılar & Temaları:

Saadet Şen Öner
“Başarmak zorunda değilsin ama denemek zorundasın.”

Serdar Bilecen
“Herhalde İstifa Ettiğinizi Söylemeyeceksiniz”

Emek Deniz Demirci
“Hayat bir masal.”

Leyla Sürücüoğlu
“Olmaz dediler.”

*İptal edilen etkinlikler haricinde bilet iptali en geç etkinlik saatine 48 saat kala yapılabilir. Etkinliğe 48 saatten az süre kalmışsa iptal/iade yapılamamaktadır. 

Temmuz 17 2019

Detaylar

Tarih: 17 Temmuz 2019
Saat: 19:30-21:30
Biletler: 40 ₺
Etkinlik Kategorisi:

Biletler

Tickets are not available as this etkinlik has passed.