Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Hisset – Feel by On’lar Acapella

Konser

18+

Türkçe & English

ETKİNLİK DETAYLARI

On parmaklarında on yetenek, bambaşka bir müzikal tecrübeye kendinizi hazırlayın….

On’lar Acapella, hiçbir enstrüman veya altyapı kullanmadan, sadece insan sesiyle müzikal performanslar sergileyen bir Acapella Vokal Topluluğu’dur. Çoğunluğu TRT Ankara Radyosu Çoksesli Gençlik Korosu’ndan bir araya gelen ve 2011 yılından beri birlikte Acapella tarzında eserler söyleyen On’lar Acapella, son halini 2018 yılı Mayıs ayında almıştır. Kalan Müzik prodüksiyonu ile ilk düzenlemelerini yayınlayan ekip, sonrasında Kenan Doğulu ile Harbiye Açıkhava konserlerinde sahne almıştır. Gerek sanatçılarla işbirliği halinde, gerekse münferit olarak Türkiye’nin her yerinde sayısız konsere imza atan ekip, on kişiden oluşmaktadır.
On’lar Acapella konser repertuvarında, Türkçe ve yabancı popüler şarkı düzenlemelerinden, halk türküleri düzenlemelerine, nostaljik popüler şarkılardan insan sesinin güzelliklerini ortaya çıkaran sahne şovlarına kadar geniş bir yelpaze yer almaktadır.
Grup Üyeleri
Kaan ÇELİKCAN- Bas
Sercan BİLGİN- Beatbox
Berke ERAT- Bariton
Tolga ALCA- Tenor
Hüseyin ACUN- Tenor
Çağlar TURAN- Tenor
Pınar ÇELİKCAN- Alto
Gözde KORKMAZ- Mezzosoprano
Begüm Başar- Soprano
Suzidil İLHAN- Soprano

*İptal edilen etkinlikler haricinde bilet iptali en geç etkinlik saatine 48 saat kala yapılabilir. Etkinliğe 48 saatten az süre kalmışsa iptal/iade yapılamamaktadır. 

Dolce Vita Menü - Sonbahar Kış

Kuşkonmaz Vellutata

19. yüzyıl Fransa’sına dayanan bu yemek, kremalı akışkan kuşkonmaz yanında parmigiano cipsiyle servis ediliyor.

Ördek Konfitli Tortello

Ev yapımı tortello makarnamızın içini yavaş pişmiş ördek konfit, maş fasulyesi ve kereviz kökü püresiyle doldurulup, yanında domates konfit ve üstünde parmesanla servis ediliyor.

Beef Wellington

Dünya’nın en ünlü yemeklerinden birine şefimizin yorumu. Pastırmaya sarılmış, 2 saatte pişen yumuşak dana eti, wellington hamurumuzun içinde, dömi glas sosuyla, yanında patates püresi ve sotelenmiş sebzelerle servis ediliyor.

Calamari Ripieni

Kklasik bir Sicilya yemeği.Leziz bir karidesli kuskus üzerinde, patates ve kalamar bacaklarıyla doldurulmuş kalamar yanında ıspanakla servis ediliyor.

Harikalar Bahçesi

Birbirinden leziz vejateryen lezzetler tek tabakta; Mantar Sufle, Zeytinyağlı Enginar, Tereyağında Brüksel Lahanası, Sotelenmiş Ispanak, Kereviz Püresi, Patates Püresi ve yanlarında kabak

*Ana yemeklerden dilediğiniz 1 taneyi seçebilirsiniz.

Tarte & Dulce de Leche

Taze tartımızın üzerinde mascarpone ve taze meyveler, Latin Amerika’nın vazgeçilmez lezzeti dulce de leche ile servis ediliyor.

Ocak 11 2020

Detaylar

Tarih: 11 Ocak 2020
Saat: 20:00-22:00
Biletler: 65 ₺ - 240 ₺
Etkinlik Kategorisi: ,

Mekan

L’avare Sokak

Çankaya Mah. Üsküp Caddesi 16/2
Ankara, Türkiye

Telefon:

03124272242

Biletler

Tickets are not available as this etkinlik has passed.