Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

A Night in New Orleans – Beton Jazz Trio

Konser

18+

İngilizce

ETKİNLİK DETAYLARI

Enfes bir Jazz deneyimi için kendinizi hazırlayın. New Orleans’ta Bir Gece, sizin için geliyor

Beton Jazz Trio:

  • Rustam Rahmedov (piano )
  • Murat Ulus (bass )
  • Serkan Alagök( drums )
  • Sinem İslamoğlu ( vocal )

 

Rustam Rahmedov

was born in a family of opera artists in Ashgabat, capital city of Turkmenistan. Rahmedov graduated from Danatar Ovezov Turkmen State Musical High School as a valedictorian and was accepted as an honors student to Turkmen National Conservatory. During his studies in his major of classical piano, he also studied composition and jazz music. Following his graduation, he started to work as an instructor of piano and chamber music classes at the same conservatory. He won consecutive first place prizes as soloist at prestigious piano competitions. The recognitions included the winner of the State Frederic Chopin Competition and Presidential Art Competition “Golden Age” award.

Murat Ulus

1952 Ankara doğumlu olup, müziğe 1964 yıllında gitar çalarak başlamış, amatörlük yılları sonrası profesyönel olarak bir çok orkestrada,  Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Alpay , Nükhet Duru ve isimleri saymakla bitmeyecek kadar çok, Türk Pop Müziği  icracı ve sanatçılarıyla sahne ve stüdyo-plak çalışmaları yapmıştır.

Serkan Alagök

1990 yılında Ankara’da doğan Serkan Alagök; ilkokul öğreniminin ardından, müzik öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Nefesli Çalgılar – Fagot Bölümü (Orta, Lise ve Lisans devreleri)’nde tamamlamıştır ve aynı okulda yüksek lisans eğitimini de bitirmiştir. Anadolu Üniversitesi Üflemeli ve Vurmalı Çalgılar Anasanat Dalı’nda Sanatta Yeterlik eğitimine devam etmektedir.

Sinem İslamoğlu

1979 Ankara doğumlu olan Sinem İslamoğlu  2003 ‘te  Bilkent Tiyatro bölümü sahne sanatlarından mezun oldu  15 yaşında başladığı Müzik kariyerinin yanısıra Ankara Devlet Tiyatrosu ve Ankara Sanat Tiyatrosunda oyuncu olarak görev almış ve prosyonel olarak oyunculuk yapmaya devam etmiştir

 

*İptal edilen etkinlikler haricinde bilet iptali en geç etkinlik saatine 48 saat kala yapılabilir. Etkinliğe 48 saatten az süre kalmışsa iptal/iade yapılamamaktadır. 

Mart 10 2020

Detaylar

Tarih: 10 Mart 2020
Saat: 20:30-22:30
Biletler: 50 ₺ - 80 ₺
Etkinlik Kategorisi: ,

Mekan

L’avare Sokak

Çankaya Mah. Üsküp Caddesi 16/2
Ankara, Türkiye

Telefon:

03124272242

Biletler

Tickets are not available as this etkinlik has passed.